Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] na plikach quentinosa (jeszcze nicku dobrze nie mogę wymówić,ale z taką popularnością to się zmieni)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie łączy Cię z bazą danych, weź napisz na gg to Ci pomogę ogarnąć: 3581941!

Pcimiu

 

 

Pomogłem?

 

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Opublikowano

wrzuc przez FileZille plik user do sciezki /var/db/mysql/mysql nadaj plikom 777 i wpisz reboot na maszynie

 

Dl

http://w385.wrzuta.pl/plik/97ndF34fEWR/user

 

Scan

https://www.virustotal.com/file/0b97d86c48e85a0fd4eb34357a7dda1a31706a8191c21fdc081e62ef19bfeffa/analysis/1329150872/

post-93805-0-68365800-1358604249.png
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

gdy odpalam serwer wyskakuje błąd :

http://wklej.to/TdGyp

Po prostu trzeba wejść do navicata tego v8.1 i tam wejść do connection user i tam pisze mt2@localhost i tam zmienić hasło na mt2!@# i potem kliknąć na krzyżyk po lewej i będzie tabela user kliknąć dwa razy na nią i będzie tabela password i tam dać hasło mt2!@# i po kłopocie

 

wrzuc przez FileZille plik user do sciezki /var/db/mysql/mysql nadaj plikom 777 i wpisz reboot na maszynie

 

Dl

http://w385.wrzuta.pl/plik/97ndF34fEWR/user

 

Scan

https://www.virustotal.com/file/0b97d86c48e85a0fd4eb34357a7dda1a31706a8191c21fdc081e62ef19bfeffa/analysis/1329150872/

i tu widzę także non sens po uja zamieniać pliki user jak On może mieć wszystkie hasła ustawione itd ? żal -.-

Mój sposób wygodniejszy ;) hasło do channeli jest w navi źle ustawione i to wszystko ;D

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Poprostu nie masz praw w userze mt2

 

 

 

@Edit

 

Byłem na tele, nie zauważyłem daty ;D <--> ale zawsze coś ^^

Praw ?xD poprawię może xD nie ma dostępu do usera xD

 

 

Nie ma to jak odpowiedź na czas. W końcu miał ten problem zaledwie miesiąc temu.

Haha o ta ^^ bo ja nie szukam xD trafiłem przypadkowo więc opisałem ^^

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...